Johtokunta ja toimikunnat 2017 PDF Tulosta Sähköposti
Johtokunta 2017:_____________ Nimi______________ Sähköposti____________________  Puhelin_____
Puheenjohtaja, jäsenrekisteri Seppo Pätsi seppo.patsi(at)pp.inet.fi 040 704  2789
Varapuheenjohtaja Jorma Thessler jorma(at)thessler.net 0400 690 002
Rahastonhoitaja Kaisa Thessler kaisu(at)thessler.net 0400 695 954
Sihteeri, vapaasukellustk Joonas Lahtinen joonas.lahtinen(at)iki.fi 040 837 2413
 jäsen, koulutusvastaava Vertti Aula verttiaula(at)gmail.com 040 514 6178
 jäsen, juniorivastaava Neea Pauri neea.pauri(at)gmail.com 044 011 0281
 v-jäsen Petri Keskinarkaus petri.keskinarkaus(at)gmail.com 040 539 2362
 v-jäsen Janne Kestilä janne.kestila(at)gmail.com 044 011 0281
       
Rovaniemen Urheilusukeltajat ry Toimintasuunnitelma 2017
       
Toimikunnat 2017:      
Kalustotoimikunta Lasse Mella lasse.mella(at)gmail.com 040 543 6837
Junioritoimikunta, kilpailutoimikunta Neea Pauri neea.pauri(at)gmail.com 044 011 0281
VAPEPA-toimikunta Tuomas Portti tuomas.portti(at)gmail.com 040 720 3469
Leirieiritoimikunta Markku Taavo markku.taavo(at)kemijarvi.fi 0400 157 255
Tekniikkasukellustoimikunta Niko Säynäjäkangas niko.saynajakangas(at)gmail.com 040 510 2593
Uppopallotoimikunta Joonas Mähönen joonas.mahonen(at)gmail.com 044 378 0383
       
Viimeksi päivitetty 30.01.2017 16:07
 
Joomla Templates by Joomlashack